Foto Galeri
Eflatun Müzik - Hakkımızda
1986 yılında Medeni Uçar tarafından kurulmuştur.Piyasada adını ilk olarak Elif Beyza ve Hayri Şahin’ nin albümleriyle duyuran Eflatun Müzik Tüdanya, Hüseyin Altın, Ali Kızıltuğ gibi isimlerle çalışmalarına hız verdi.

1993 yılında Ferdi Tayfur Acılar,Müslüm Gürses Kısmetim Kapanmış ve Aldatılanlar (Özbir yapım ortak çalışma) Seren Serengil Alıştım Sana Bir Tanem,96-97 yıllarında ise Ankaralı sanatçıları ve Ankara müziğini piyasaya sevdiren ilk firma olarak Ankaralı Turgut Döşeyelim Abi albümünü hazırlamıştır.

1998-1999-2000 yıllarında firma vizyonunu değiştirerek Seda Sayan Ben Sana Demedim Mi?,Devran Çağlar, Tansu Yalvaç ve Doğuş’un albüm çalışmalarını yürüttü.

2003 yılında Gülden Karaböcek Çok Özel, Yunus Bülbül ,Uğur Karakuş,Musa Eroğlu,Hülya Yıldız ,Yusuf Gül,Gülay,Muğlalı Memiş ve Kibariye

2006-2007-2008 yılları Ankaralı Namık ,Ercan Turgut.

2012 yılında ise Çelik ve İbrahim Tatlıses,Bülent Ersoy,Müslüm Gürses ve Kibariye nin bulunduğu Efsaneler adlı albümü, Uzay Heparı anısına düzenlenen başta Sezen Aksu ve 20 diva sanatçının bir araya geldiği dev bi projeyede imzasını atan Eflatun Müzik aynı yılın 8. ayında Müslüm Gürses lede antlaşma imzalayarak çalışmalarına devam etti.

Eflatun Müzik 2013 yılında Destan,Yunus Bülbül, Tolga Taş,Eser Çobanoğlu,Sevda Özkaran,Asrın,Pelin Yılmaz albümlerinin çalışmalarını yürütüyo